Hakkımızda

Otomotiv sektöründe standartlar hızla gelişiyor, siz araç sahiplerininde beklentileri bu yönde artıyor. Osmaniye'nin ve bölgenin en geniş ve tam donanımına sahi TSE 12047 kalite belgeli özel servis Selçuk Otomotiv bu yönde gelişti ve servis anlayışını tamamen değiştirdi.

 

Yeni hizmetinize sunduğumuz Çevre ve Orman Bakanlığı yetki belgeli eksoz emisyon ölçüm istasyonu ve araç muayene ön hazırlığı TÜV hizmetlerinie başlanmıştır.

Ayrıca Selçuk Otomotiv'de Volkswagen, Opel, Toyota, Ford ve Peugeot marka araçlarınızın orjinal yedek parça, mekanik, elektronik, klima ve tüm periyodik bakımlarını uzman kadromuz, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile son teknolojiyi kullanıyoruz. Orjinal diagnostik cihazları, fren ve far ayar test hatları, son sistem klima dolum cihazı karbon clear, enjeksiyon ve yakıt temizleme cihazı, fren hidroliği değişim cihazı ile siz araç sahiplerinin tüm beklentilerini karşılıyoruz.

 

" Çünkü aracınızın sizin için bir otomobilden daha fazlasını ifade ettiğini biliyor ve aracınıza tam donanımlı servisimizde en iyi hizmeti biz veriyoruz. "
Selçuk Otomotiv - Özel Servis - Orjinal Yedek Parça - Kaporta - Boya
2015 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri


Osmaniye Merkez


Adres  : Musa Şahin Bulvarı Sanayi Sitesi Karşısı No:5 Osmaniye Merkez 80010

Telefon: 0(328) 814 11 10

Gsm     : 0(546)  225 01 01

E-Posta: info@selcukotomotiv.com.tr